Ogłoszenie

na razie dupa, kał i mocz. nic różowego. może kiedyś, bejbe XD

#31 2009-09-13 19:35:43

Yunho

moderator

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 38
Punktów :   

Re: Sklep

- .....Ale jesteście posrani - powiedziałem do Chansunga i Wooka - No tak, zostawcie mnie tutaj, najlepiej - warknąłem
- Noooo - zawiesiłem się i spojrzałem na nią z góry. OK teraz to już nie wiem o co chodzi - Już nie płacz....Jak masz na imię, co? Powiesz mi? Ja jestem Yunho - uśmiechnąłem się do niej - Miło mi cię poznać, bardzo ładnie śpiewasz wiesz? - usiłowałem odwrócić jej uwagę od tego, ze zgubiła tatę


http://farm4.static.flickr.com/3430/3878882864_72cdea94dd.jpg

Offline

 

#32 2009-09-13 19:39:08

jaewook

student

Skąd: dupadupa
Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Sklep

- Oj honey, nie badz takie niemily - usiadlem sobie na stoleczku - no dziecko, dziewczynka taka mala - pokazalem ile ma mniej wiecej od ziemi - myslalem, ze jestesmy tu od robienia ciastek i takich tam - stwierdzilem. kiedy chansung zszedl na dol podnioslem glowe do gory - to dziecko wlasciciela? - spytalem sie go. skrzywilem sie patrzac na babeczke, no nie przepadam za slodyczami

Offline

 

#33 2009-09-13 19:42:26

Minwoo

student

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 25
Punktów :   

Re: Sklep

- to dmnie nie caluj, to nie bede niemily. masz przeciez swoich przezajebistych znajomych - powiedzialem, nie odrywaja cie od gry. - nie wiem, mowilem ci juz - powtorzylem na razie spokojnie, nie lubie sie powtarzac. nie rozumiem, dlaczego niektorzy ludzie nie sa w stanie zrozumiec prostego przekazu za pierwszym razem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.withintemptation.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.morr.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl